מדיה

פרסומים

פברואר 2024
היקום של MindCET
גיליון זה מספק הצצה לפתרונות השונים שצמחו בשנת 2023 באקוסיסטם שMindCET מובילה – כאלו שמפותחים על ידי הצוות בשיתוף ארגונים שונים וכאלו שנתמכים ביכולות של MindCET כדי להשתפר ולצמוח בשוק האדטק העולמי
גלו עוד
מאי 2023
נקודת המפנה של החינוך בזמן ובמרחב
גיליון זה של EdTech Mindset מספק תמונת מצב של השיחות העשירות שהתרחשו ב- Shaping the Future 2022, במטרה לעורר שיח בין בעלי העניין בחינוך על השאלות שעולות בנושא נקודת המפנה של החינוך בזמן ובמרחב.
גלו עוד
דצמבר 2021
Unboxing School תנועת
גיליון זה של EdTech Mindset מנסה לספק טעימה מהשיח הגלובלי העכשווי על גלישה באוטומט, ולהדגיש תובנות וחוויות התומכים בשינוי החינוכי הנחוץ.
גלו עוד
דצמבר 2019
The Rise Of Human Machine Pedagogy
גיליון זה של EdTech Mindset מוקדש לאירוע משמעותי הנועד להתמודד עם האתגר החינוכי בעקבות ההתפתחות המהירה של הטכנולוגיה ולהציע דרכים למציאת פתרונות. Shaping the Future TLV 2019, הפגישה מובילי אדטק מרחבי העולם כדי לחלוק את עבודתם ותובנותיהם, על מנת לעורר השראה וליצור מרחב מתאים ללומדים בעידן הדיגיטלי.
גלו עוד
דצמבר 2018
Educating A.I.
גיליון זה של EdTech Mindset מביא דגשים ממפגש Shaping the Future 5 EdTech. ההצעות מטרתן להציע למחנכים ולחברות סטארט-אפ להיכנס למהפכת הבינה המלאכותית, להבין, להיאבק, אבל בסך הכל, לקחת אחריות על השימוש בטכנולוגיות מתפתחות ככאלו המאפשרות את צמצום הפער בין הלומדים למערכת החינוך .
גלו עוד
דצמבר 2018
How Human Can ChatBots Be?
cגיליון זה של EdTech Mindset, נציג דיונים עם מומחים מובילים במחקר צ'אטבוטים ונלמד על החזון שלהם, על מנת לעזור לנו להבין את המדיום החדש הזה ואת הפוטנציאל החינוכי שלו.
גלו עוד
דצמבר 2017
From Schooling To Learning
גיליון זה של EdTech Mindset מוקדש לאירוע מיוחד מאוד, "עיצוב העתיד 4: מהוראה ללמידה".
גלו עוד
דצמבר 2016
The Virtual Reality Promise 2016
cגיליון זה של EdTech Mindset, הזמנו מומחים מתחומים שונים לספק את נקודת המבט שלהם על מגמת המציאות המדומה הצומחת במהירות.
גלו עוד
דצמבר 2015
Education TECHnology Trends Report – 2015
שנת 2015 הייתה שנה מרגשת מאוד לחינוך, עם אימוץ הטכנולוגיה הדיגיטלית, תרבות האינטרנט והתנועה היזמית העולמית חסרת מעצורים.
גלו עוד
דצמבר 2014
Education TECHnology Trends Report – 2014
EdTech Mindset בחרו 11 אירועים הקשורים לטכנולוגיה בשנת 2014 שלדעתנו יכולים להשפיע על החינוך.
גלו עוד
יוני 2014
Big Data & Education 2014
כולנו משתמשים ויוצרים בנתונים דיגיטליים; אנחנו רק צריכים להיות מודעים לזה בכדי לנצל את זה בצורה הטובה ביותר.
גלו עוד
דצמבר 2013
Gaming & Education 2013
בכדי לשמור על מערכת החינוך רלוונטית לילדים, עלינו להבין את סביבות הלמידה החלופיות המקבילות שלהם. דוח זה מציג תמונת מצב של המקום המשמעותי שהמשחקים הדיגיטליים תופסים כיום כמרחב למידה אלטרנטיבי יעיל לילדים, ומספק נתונים חדשים על ילדי ישראל.
גלו עוד