ביקורים

בסיס הפעילות של MindCET נקבע בירוחם, מתוך רצון ליהנות מתהליכי הצמיחה של הנגב ואף להיות שותפים להם. אנו שמחים וגאים להיות חלק בלתי נפרד מהפיתוח הדמוגרפי והכלכלי המשמעותי שירוחם עוברת בשנים האחרונות. נשמח לארח אתכם ואתכן לביקור חווייתי במתחם שלנו, הכולל חשיפה לעולמות התוכן ולשיטת העבודה שלנו, כמו גם התנסות בטכנולוגיות פורצות דרך ובמיזמים חדשניים.

סוגי ביקורים וסדנאות

כל הפעילויות מתקיימות בירוחם במתחם MindCET

הרצאה והתנסויות: הטרנדים החמים בטכנולוגיה ולמידה
סקירה מרתקת המשלבת דוגמות רבות של המגמות בעולם הטכנולוגיה וההקשרים החינוכיים והלימודיים שלהן. המגמות בשילוב של טכנולוגיה ולמידה מסתמכות על היכרות מעמיקה עם המגמות הטכנולוגיות בעולם ומתבססות על דו"חות שונים, מתוך הבנה של MindCET את האפשרויות לפריצת הדרך בחינוך בעקבות המגמות הללו.
סדנה: איך משבשים את החינוך?
מטרת הסדנה היא לרתום את תרבות הסטארטאפ והחדשנות הישראלית לשדה החינוכי והלימודי-מעשי. במהלך הסדנה נתבונן בבעיות ובפתרון שלהן בשדה הנ"ל בישראל ובעולם, ונתנסה בשיטת הLean- Startup הייחודית. הסדנה מתמקדת בחשיבה מחוץ לקופסה, סטוריטלינג, יזמות ובעקרונות בסיסיים של סטארטאפ.

מעוניינים? בואו לבקר אותנו!

השכרת מרחב במבנה MindCET

מתחם מיינדסט מעוצב בסטנדרט חדשני ואדריכלות עכשווית עם מרחבי עבודה גדולים ומרווחים, כמו גם קפיטריה מוארת. שעות עבודה: א'-ה' 07:00-19:00