תכנית האקסלרטור

תוכנית האצה למיזמים המיועדת להבאת המיזם משלב המוצר הראשוני (MVP) לשלב המוצר המוגמר וחדירה לשוק. התוכנית נמשכת כ-4 חודשים ומתחילה במהלך ספטמבר 2016.

התכנית מורכבת מתכנית קבוצתית שבועית ומתכנית אישית המלווה את המיזם. במסגרת הקבוצתית יפגשו היזמים להרצאות וסדנאות פעם בשבוע. במסגרת האישית יקבל כל יזם ליווי פרטני למיזם שלו, יעוץ ותמיכה מקצועית של מנטורים מתעשיית הטכנולוגיה, ההשקעות והחינוך, גישה להתנסויות ופיילוטים מול משתמשים בשטח ואפשרויות לשיתופי פעולה.

בכפוף לסטטוס בו הם מצויים באותה עת, יוכלו חלק מהמיזמים להשתתף במשלחת של MindCET לכנס הטכנולוגיה בחינוך הגדול באירופה, Bett, המתקיים בחודש ינואר 2017 בלונדון. מיזמים אלו ישולבו בתצוגה של MindCET בשטח התערוכה שבכנס, וישתתפו במפגשים עם גורמים עסקיים וחינוכיים רלוונטיים בעת השהות.

לאחר סיום התוכנית ימשיך צוות MindCET ללוות את המיזמים בוגרי המאיץ, ויסייע בחיבורם לגורמים בעולם החינוך, הטכנולוגיה וההשקעות, שותפים ולקוחות פוטנציאלים ועוד.

בתמורה להשתתפות בתוכנית אנו מבקשים 2.5% מהון המניות של החברה. בנוסף במהלך התוכנית נבחנת אפשרות להשקיע 30 אלף דולר בחלק מהמיזמים.

רכיבי התוכנית

פיתוח מוצר

במסגרת התכנית יעברו היזמים סדנאות בפיתוח מוצר וייחשפו למתודולוגיות עבודה ול–best practices, יבחנו את ההתאמה של המוצר לשוק, יעסקו בפיתוח אסטרטגיה עסקית, בהבנה של תהליכי למידה, בהצגת הרעיון למשקיעים (pitching) ועוד. היזמים ייעזרו במומחים מקצועיים המלווים מיזמים בראשית דרכם – ייעוץ משפטי, חשבונאי ומימוני, פיתוח מוצר, עיצוב מוצר, שיווק, יחסי ציבור וכיוצא בזה.

מרתונים וספרינטים

התוכנית כוללת שלושה מרתונים המיועדים להאצת תהליכים פרטניים במהלך התוכנית. בנוסף היא כוללת ימי בדיקות מול נסיינים ואנשי מקצוע ואירועים נוספים שמטרתם קבלת משוב מהשוק הרלוונטי תוך כדי תהליך הפיתוח.

מעורבות ב-ecosystem

  • מפגשים שוטפים עם יזמים, מומחים ומשקיעים הפעילים בסצנת היזמות.
  • מפגשים עם אנשי חינוך –  בתכנית יינתנו הזדמנויות רבות להציג את המיזמים בפני אנשי חינוך מובילים לצורך קבלת משוב ושיפור. בנוסף, התכנית תשתלב מעת לעת עם תכנית מקבילה של MindCET – תוכנית העמיתים – בה משתתפים מורים שהינם מאמצים מוקדמים של טכנולוגיות. שילוב המורים וההיכרות עמם יסייעו בקבלת משוב למוצר מקהל רלוונטי, בעל גישה למשתמשים עתידיים, בחידוד הצרכים מהשטח ובהבנה מעמיקה של הטמעה מיטבית.
  • Demo Days –  במהלך התכנית יינתנו מספר הזדמנויות להציג את המיזמים בפני גורמים הסובבים את התוכנית, ובסופה יתקיים אירוע פומבי בו יוצגו המיזמים.

רשת מנטורים

את היזמים ילוו מנטורים מנוסים שיסייעו להם לשפר ולמקד את המוצר או הרעיון שלהם ולהתקדם בתהליכים עסקיים. המנטורים שלנו מנוסים מאוד בתחומם ומביאים עמם היבטים שונים של האקו-סיסטם

לאחר התכנית

התכנית תסתיים לאחר ה-Demo Day, בו יחשפו המיזמים למשקיעים מגוונים מבחינת תחומי העניין שלהם. אנו נמשיך לסייע ליזמים ככל שנוכל באמצעות מפגשים במועדים קבועים, חיבור עם הרשתות שלנו, מפגש עם משקיעים, משובים למוצרים וכל סיוע שיתאפשר.

הגשת מועמדות עד ה-30 ביוני, 2016.

להגשת מועמדות